John D , 39

107
miqtë
e tij

Vendndodhje

Peoria, Illinois, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe John D
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-40 vjeç

107 interesa

South Park Monty Python's Life of Brian Share Trading Twitter Fentimans curiosity cola Rift Star Wars (Saga) Pulë tikka The Beautiful South iPhone 3GS James May's Toy Stories Camcorder & Computer Video Due South Facebook Sim City 3000 Fotografia Family Guy Monty Python Ginger Wine Ocean colour scene Sean Hannity Carry on films Judge Jeanine Pirro Dad's Army Gran Turismo 3: A-Spec Virtual Worlds Çokollata Futurama Super Mario 64 DS Sim city 2000 Queen Monty Python & the Holy Grail Facebook Forza Horizon Ford Fiesta Ginger ale Jeeves and Wooster Swat 4 Birrë origjinale Uiski me coca cola Gatimi Driving my car Conservative Home Cinema Top Gear Noel Gallagher's High Flying B... Euro Truck Simulator 2 Coca Cola Allo Allo Uiski

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Orientimi seksual:
Paraqitja:
Me kё jetoj:
Fёmijё:
Duhan:
Alkool:

About me

Basically just looking for më shumë...

Gjuhë

Anglisht